Fill 1Fill 1Fill 4Combined ShapeGroup Copymouse [#216]2270551226140528305663135680633517icons8:faxbx:bx-map2947986646094

Almanca öğrenmek, Almanya'daki yaşamınıza hazırlanmak için atabileceğiniz en önemli adımlardan biridir. Sonuçta çoğu şirkette Almanca konuşulmaktadır. İşiniz için Almanca bilginizi kanıtlamanız gerekmese bile, özgeçmişinizde iyi görünecek ve başvurduğunuzda şansınızı artıracaktır. Potansiyel işverenler, kendinizi adamışolduğunuzu ve Almanca öğrenmek için çaba sarf ettiğinizi bileceklerdir. Gelecek planlarınıza bağlı olarak, kendi ülkenizde veya Almanya'da özelleşmiş dil kurslarına katılabilirsiniz - bu zorunlu bile olabilir.

Hemşirelik ve sağlık hizmetleri sektöründe çalışmak: Almanya'da bir hemşirelik uzmanı veya doktor olarak çalışmayı planlıyorsanız, yabancı mesleki niteliklerinizin tanınmasını sağlamanız gerekecektir. Ayrıca, Goethe-Institut veya TELC-sertifikalı bir kurum gibi tanınmış bir dil merkezinden alınan bir sertifika ile Almanca bilginizi kanıtlamanız gerekecektir. Gerekli yeterlilik seviyesi, farklı Alman eyaletlerine bağlı olarak Avrupa Diller için Referans Çerçevesi'nin (CEF) B1veya B2'si arasında değişebilir.

MİSYON

Eğitim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla profesyonel danışmanlık ve insan kaynakları olarak, öğrenci ve kursiyerlerimize en iyi şartlarda ve koşullarda yaşamlarını devam ettirme, hayallerini gerçekleştirebilecek hedeflere dönüştürme imkanı verme,   belirlenen hedeflerine yön verme ve yine bu hedeflerine en doğru ve en kısa zamanda ulaşma fırsatı sunmaktır.

VİZYON

Dünya genelinde bütün faaliyetlerde mükemmelliğin ölçüsü uluslararası düzeydir. İnsan kaynakları ve danışmanlık şirketi olarak ulusal ve uluslararası arası arenada tanınırlılığa sahip alanında lider kurum olmaktır.